Kontenery sanitarne

0
1035

Czym są kontenery sanitarne? Są to kontenery, które wyposażone są w kompletną instalację wodną i kanalizacyjną. Zazwyczaj montowane są w nim wszelkie sanitariaty, takie jak ubikacje, prysznice czy umywalki. W zależności od tego jakie przeznaczenie ma mieć kontener sanitarny, zaopatruje się go w ciepłą wodę użytkową oraz montowane są podgrzewacze wody. Przede wszystkim przeznaczone są do pełnienia funkcji łazienki lub umywalni przy szatni dla pracowników. W obecnych czasach mogą również służyć jako tymczasowe łazienki dla uchodźców z Ukrainy, którzy spędzają wiele godzin na przejściach granicznych i po przejściu ich potrzebują szybko z korzystać z toalety lub się odświeżyć.

Zalety kontenerów sanitarnych

Odpowiednie rozplanowanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej w kontenerach sanitarnych, pozwala również na urządzenie zaplecza kuchennego- może się to świetnie sprawdzić w sytuacji, gdy kontener sanitarny znajduje się na budowie i ktoś będzie chciał przygotować sobie ciepły posiłek. Kontenery sanitarne występują w kilku podstawowych rozmiarach i układach, jeżeli ktoś chce w sposób indywidualny dokonać zamówienia na kontener sanitarny musi zwrócić się do jego producenta, lecz należy pamiętać że nie zawsze musi się on zgodzić na nasze indywidualne zamówienie, ponieważ mogą być sprawy konstrukcyjne które nie pozwolą na to. Jak już wyżej zostało to wspomniane kontenery sanitarne występują w kilku podstawowych rodzajach i konfiguracjach, a mianowicie: Kontener sanitarny MS-S8, w którym znajdziemy miejsce na umywalnie, ubikację i prysznice.

Bardziej rozbudowanym modelem kontenera sanitarnego jest MS-S9, który ponadto iż jest węzłem sanitarnym posiada również małe zaplecze kuchenne. Natomiast MS-S10 jest wielostanowiskową umywalnią np. do szatni pracowników. Najbardziej rozbudowanym kontenerem sanitarnym jest MS-S11, który posiada wielostanowiskowy prysznic. Największymi zaletami kontenerów sanitarnych niepodważalnie jest to, że są bardzo praktyczne przy czym w sposób łatwy i szybki można zastosować je na określonym terenie. W sposób łatwy można zapewnić swoim pracownikom warunki higieniczne w dolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest to, że możemy sami w sposób dowolny konfigurować ilość umywalek, pryszniców czy kabin toaletowych.

Producent kontenerów g-con.pl posiada w swojej ofercie wiele rodzajów tego produktu w tym kontenery sanitarne G-CON, biurowe oraz socjalne. Każdy z nich ma standardowe wymiary 2435x6055mm, ale na życzenie klienta firma może wyprodukować również kontenery zgodnie z jego poleceniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here