Bransoletka na Dzień Matki – wybierz charmsy!

0
911

Trendy w świecie biżuterii zmieniają się, ale nie tak szybko jak na przykład w modzie odzieżowej. Drobna ozdoba będzie doskonałą inspiracją na prezent – m.in. dla Mamy. Już 26 maja podaruj jej coś od serca – może bransoletkę? Na Dzień Matki możesz dodatkowo poprosić o grawer oraz dobrać odpowiedni charms, który powie więcej niż tysiąc słów.

Charms, czyli idealna zawieszka i bransoletka na Dzień Matki

Od wielu sezonów bardzo popularne są drobne zawieszki do bransoletek – charmsy. Zyskały tak dużą sympatię pań, bo można je dowolnie ze sobą zestawiać i nosić na różnych bransoletkach. Dzięki nim można za każdym razem odmienić ich wygląd i styl. Klasycznym zestawieniem będzie złota bransoletka na Dzień Matki oraz charms w kształcie serca. Na Dzień Matki popularnością cieszą się personalizowane charmsy, produkowane na zamówienie.

Możesz też podarować Mamie samą bransoletkę, która posłuży jako baza, którą już sama wzbogaci o wybrane zawieszki. Innym pomysłem na upominek jest też charms albo ich komplet, jeśli Twoja mama posiada już taką bransoletkę. Poza tym wiele charmsów można też nosić na szyi na łańcuszku. Niezależnie od sposobu noszenia, będzie świetnym dopełnieniem stylizacji na każdą okazję.

Rozbuduj bransoletkę według własnego pomysłu

Do wyboru są gotowe bransoletki, ale możesz też stworzyć ją od podstaw – w końcu najlepiej znasz gust i styl swojej mamy, a także jej ulubione kolory. Przede wszystkim zdecyduj, czy wybierzesz bransoletkę na Dzień Matki złotą, srebrną, a może w odcieniu białego lub różowego złota? Na początku wystarczy baza, którą Twoja mama będzie uzupełniać o zawieszki w różnych kolorach, kształtach, motywach czy z dodatkiem kamieni szlachetnych. W ten sposób wyrazi siebie i swój styl, a także podkreśli swoją wyjątkowość.

Możesz też nieco zmodyfikować gotową bransoletkę, wymienić wybrane charmsy lub ją rozbudować. Każdy charms wpływa na design ozdoby, ale przede wszystkim podkreśla indywidualny styl i charakter. Kolekcje cały czas są poszerzane o nowe elementy – nie musi to być serduszko. Jednak każda zawieszka może coś symbolizować i ma duże znaczenie dla pani noszącej tę biżuterię.

Jedna bransoletka, a kilka możliwości – na każdą okazję

Aktualnie jednym z trendów są bransoletki w wersji bicolor, ale można zmienić design bransoletki w dowolnym momencie. Możliwość modyfikacji pozwala szybko przygotować bransoletkę na każdą okazję – ważną uroczystość, spotkanie świąteczne czy rocznicę ślubu. Raz ta sama bransoletka będzie miała klasyczny design, a innym razem można nieco poszaleć z zawieszkami i pojedynczymi ozdobami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here